wtorek, 14 czerwca 2016

Wygraj srebrną monetę z goldsaver

Od 1969r. inwestycja w fizyczne złoto przyniosła zysk ponad 2800%. Żadne papierowe waluty świata nie dają tak wysokiej stopy zwrotu, jak ten złoty kruszec. 
47 lat temu uncja złota wyceniana była na 35 dolarów, obecnie około1290 USD. Główne surowce na świecie notowane są w dolarach i do tej ceny musimy doliczyć dynamiczny kurs walutowy na parze USD/PLN.  
Ponadto fizyczne złoto jest odporne na kryzysy gospodarcze i zawirowania polityczno -wojenne. Broni również naszych oszczędności przed hiper inflacją, która ostatnio miała miejsce w Polsce na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ceny tak szybko rosły, że ci co trzymali oszczędności w gotówce, praktycznie stracili wszystko. 

Za 31,1 gr. złota musimy obecnie zapłacić około 5500 zł. Wydatek dość wysoki dla niektórych osób i tu z pomocą przychodzi serwis internetowy goldsaver, który oferuje zostanie posiadaczem 1-uncjowej sztabki złota, bez wydawania jednorazowo większej kwoty. GoldSaver jest nowoczesnym sklepem internetowym, który ułatwia systematyczne oszczędzanie. Kupujesz i gromadzisz na swoim koncie fizyczne złoto, po czym odbierasz je w postaci 1 uncjowych sztabek, po każdym uzbieraniu 31,1 grama (1 uncja) złota. Każda wpłata oznacza zakup fizycznego złota, który każdorazowo potwierdzany jest dowodem zakupu - fakturą, a na koncie zalogowanego w serwisie użytkownika po transakcji pojawia się informacja o ilości posiadanego złota. W przypadku, gdy chcemy zrezygnować w trakcie gromadzenia sztabki złota, sklep daje nam możliwość odsprzedaży złota w dowolnym momencie. 


Dla czytelników mojego bloga wraz z firmą goldsaver.pl proponujemy konkurs, w którym nagrodą jest srebrna moneta lokacyjna, widoczna na zdjęciu poniżej.
Konkurs będzie trwał od 14 do 24 czerwca 2016r. 
Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na pytania konkursowe w komentarzach pod postem oraz zapoznaniu z regulaminem konkursu. Pytania są następujące:

 1. Ile gram złota jest w jednej uncji?
 2. Która mennica stanowi filar grupy Goldenmark? 
 3. Jaka była Twoja najlepsza inwestycja? 


Zwycięży osoba, która w komentarzu pod postem udzieli najbardziej kreatywnej odpowiedzi na 3 pytanie i poprawnie odpowie na pytania nr 1 i 2. 
Zwycięzcę konkursu ogłoszę najpóźniej do dwóch dni od zakończenia konkursu w osobnym wpisie. 
Osoba, która wygra srebrną monetę lokacyjną, zobowiązana będzie podać dane kontaktowe (adres do wysyłki i numer telefonu dla kuriera) na e-mail stylusbond@gmail.com, co jest niezbędne do wysłania nagrody.

Regulamin konkursu: http://goldsaver.projekty-nuorder.pl/Goldsaver_regulamin%20konkursu.pdf


3 komentarze:

 1. 1. 31,1 grama (1 uncja) złota
  2. mennica Wrocławska
  3. moja najlepsza inwestycja hmm to moje dzieci które są moja lokatą na przyszłość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewątpliwie masz rację z dziećmi, tylko w dobie internetu i smartfonów co raz trudniej do nich dotrzeć. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń