czwartek, 28 stycznia 2016

Czy do Europy zawitało Średniowiecze?

Z momentem przyjęcia około miliona uchodźców z wyznaniem islamu, można teoretycznie powiedzieć, że do Europy częściowo wróciło Średniowiecze. Według islamu ( początek n.e. 622 r., miesiąc trwa wg kalendarza księżycowego 29-30 dni, rok 12 miesięcy) obecnie mamy rok 1437 , a Średniowiecze w Europie trwało do 1492 roku, tj. do odkrycia Ameryki przez Krzysztofa Kolumba. Rok w kalendarzu islamskim jest o około 11 dni krótszy od powszechnego kalendarza gregoriańskiego. Natomiast UE proponowała Polsce do 10 tysięcy euro za przyjęcie uchodźcy z Bliskiego Wschodu.

W Niemczech seks dozwolony jest za obopólną zgodą od 14 lat. Dla przykładu w Arabii Saudyjskiej nie ma limitu wieku, a w krajach: Nigeria, Argentyna, Tajlandia, Japonia, Korea Południowa wiek zgody wynosi 13 lat. W Polsce natomiast po ukończeniu 15 lat. (wikipedia)

fot. konserwatywnieCzęść uchodźców zapewne ucieka przed wojną, nie mniej jednak pozostali mogą przybywać do Europy pod przykrywką, tzw. ,,konia trojańskiego" i nawracać ,,niewiernych" na islam.

fot. konserwatywnie
Islam to wyznanie opierające się na nienawiści, agresji, militarnej ekspansji oraz nieposzanowaniu ludzkiej godności. Obrona tej religii jest daremna. Oczywiście znajdą się tacy, co z własnej piersi utworzą tarczę i zasłonią niesprawiedliwie zaatakowanych muzułmanów, jednakże będzie to działanie ze wszech miar idiotyczne. Bo przy nadarzającej się sytuacji odetną takim głowy albo ukamienują.
 Źródło: konserwatywnie


2 komentarze: