czwartek, 28 maja 2015

Myprotein - odżywki dla sportowców i nie tylko

Myprotein to renomowana brytyjska firma produkująca m.in. suplementy, odżywki, akcesoria i odzież dla osób uprawiających sport.
Z asortymentu wybrałem wygodne Klapki. Są dostępne różne rozmiary i kolory. Obuwie bardzo lekkie, wygodne i łatwe do utrzymania w czystości.

Kolejna propozycja to Syropy smakowe do polewania naleśników lub deserów. Nie zawierają cukru. W wygodnych opakowaniach, smaczne i niskokaloryczne. Mam wersję o smaku czekoladowym i klonowym.
Zamówiłem też suplementy w proszku: owies rozpuszczalny oraz aminokwasy rozgałęzione.
 
Owies rozpuszczalny stanowi źródło węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym, które nadają się do zrównoważonego uwalniania energii. Dołączona miarka pozwala na precyzyjne odmierzenie odpowiedniej ilości produktu. Jest to produkt bezsmakowy, dodaję do mleka lub soku, jogurtu, posypania deserów.
BCAA - Aminokwasy rozgałęzione to leucyna, izoleucyna i walina, są niezbędne do utrzymania tkanki beztłuszczowej. Badania wykazały, że pomagają utrzymać zapasy glikogenu. Stosuję zgodnie z zaleceniem -  jeden lub dwa razy dziennie z dodatkiem soku jabłkowego.
W sklepie Myprotein jest duży wybór produktów, podzielono je na liczne kategorie, aby każdy z łatwością mógł odnaleźć produkt, który go interesuje. Za zakupy można zapłacić kartą lub poprzez PayPal. Przesyłka jest błyskawiczna i świetnie zabezpieczona.
 
Zapraszam na polską stronę sklepu: www.myprotein.pl
Znalezione obrazy dla zapytania myprotein logo

4 komentarze: