piątek, 6 lutego 2015

Firma Izdebskiego handluje tylko rosyjskim węglem


Firma Izdebskiego ,, Nasze Zboża" zajmuje się m.in. handlem nawozami i węglem. Izdebski nie ukrywa: - Węgiel u nas jest tylko rosyjski, dlatego że polskim nie da się handlować, bo go nikt nie chce kupić, bo jest za drogi - mówi przewodniczący OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych. Co ciekawe, handel rosyjskim węglem nie przeszkadza Izdebskiemu protestować ramię w ramię z górnikami, którzy sprzeciwiają się importowi tańszego surowca ze wschodu.


            fot. se.pl lista płac działaczy związkowych w PKP 2013 r.

Jak ustalili reporterzy „Czarno na białym” w wyniku dziennikarskiej prowokacji, firma Izdebskiego byłaby zainteresowania zakupieniem zboża importowanego z Ukrainy. - Proszę przyjechać, porozmawiam - odpowiedziała pracownica „Naszych Zbóż” na propozycję zakupu pięciuset ton pszenicy importowanej ze wschodu. Sam lider rolniczych związkowców twierdzi, że skupuje tylko zboża z naszego kraju.


Przewodniczący OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych posiada własne gospodarstwo, które odziedziczył po ojcu. - Gospodarstwo przejmowałem po rodzicach 12 hektarowe, gdzie był jeden ciągnik i podstawowy sprzęt. Dzisiaj mamy dwa ciągniki, mamy kombajn, mamy też sprzęt podstawowy i dzierżawę 75 hektarów - wylicza Izdebski.

 Źródło: www.tvn24.pl

3 komentarze:

  1. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego piątku i całego weekendu:))))

    OdpowiedzUsuń
  2. nic dodać, nic ująć....szkoda słów do nich wszystkich :/

    OdpowiedzUsuń