wtorek, 14 października 2014

Kredyt konsolidacyjny z popozyczke.pl

W obecnych czasach sytuacja finansowa wielu gospodarstw domowych nie jest najlepsza. Czasem zdarza się, że decydujemy się skorzystać z kredytu na mieszkanie, a za chwilę okazuje się, że potrzebujemy samochód, aby dojechać do pracy i bierzemy kolejny kredyt na auto. Spłacając dwa lub więcej kredytów musimy pamiętać o różnych terminach spłaty zadłużenia. Tymczasem istnieje możliwość połączenia zobowiązań finansowych. Mało tego, przy wyborze takiej opcji automatycznie maleją comiesięczne kwoty do zapłaty. Zatem, jeśli macie Państwo kilka zaciągniętych kredytów i problemy z płatnościami poszczególnych rat, możecie zamienić wszystkie swoje stare kredyty w jeden z niższą ratą i dłuższym terminem spłaty.

Taką ofertę proponuje firma  http://popozyczke.pl/ współpracująca z ponad 30 bankami.

Po pożyczkę – jest marką, która zgromadziła w swoich szeregach specjalistów z wielu segmentów usług kredytowych. Każdego dnia świadczą oni profesjonalną pomoc w uzyskaniu przez klientów kredytu albo pożyczki. 

Pracownicy zapewniają całościową obsługę od momentu złożenia wniosku po otrzymanie gotówki.

Kredyt konsolidacyjny z firmą popozyczke.pl to:  
 • decyzja w ciągu tego samego dnia
 • minimum formalności
 • dodatkowa gotówka na dowolny cel
 • atrakcyjne warunki spłaty
Kredyt konsolidacyjny ( kredyt-konsolidacyjny ) jest skierowany do wszystkich, którzy chcą zyskać przejrzystość w swoich finansach. Firma pomaga przeprowadzić konsolidację przy uwzględnieniu najlepszych kredytów tego typu, które są dostępne na rynku.  

W moim najbliższym otoczeniu wiele osób zdecydowało się na taką formę spłaty zadłużeń i wszyscy bardzo sobie chwalą warunki kredytów konsolidacyjnych.

Zainteresowanych odsyłam na wspomnianą stronę, gdzie można uzyskać poradę specjalistów od finansów wysyłając formularz zgłoszeniowy lub dzwoniąc na infolinię.

6 komentarzy:

 1. Na chwilę obecną nie mam kredytów, ale kto wie :]
  Ps. może znasz magiczny środek na dużą kasę? Taką by wybudować dom ;))))
  Dzięki za odwiedzinki :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasięgnij porady u doradców finansowych w popozyczke.pl :)

   Usuń
 2. Warto skorzystać z porady specjalistów przed ostateczną decyzją o kredycie. O konsolidacji słyszałam same pozytywne opinie. Czasem tak się w życiu ułoży, że to może być najlepsze wyjście.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem taki kredyt to konieczność. Na szczęście w tej chwili nie potrzebuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam nadzieję, że jeszcze nie prędko (a najlepiej nigdy) nie będzie mi potrzebny kredyt ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. polecam - słyszałam same pochlebne opinie o popozyczke.pl. Moja babcia brała u nich kredyt konsolidacyjny

  OdpowiedzUsuń